Levná a moderní koupelna: Jak na to?

Stavíte nebo rekonstruujete koupelnu s omezeným rozpočtem? Zařídit koupelnu tak, aby vypadala moderně a přitom příliš nezatížila vaši peněženku je možné, pokud vybíráte u správných dodavatelů. Když víte, kde nakupovat, nemusíte snižovat své nároky na kvalitu, nižší zůstanou jen náklady.

Levná koupelna nemusí být tuctová

Tak, jako drahé neznamená automaticky kvalitní, i levnější varianta nemusí být vždycky ta špatná. Například u obkladů se cena pohybuje od dvou set výše, přitom i ty levné mají velmi zajímavý moderní dekor. Stejné je to u van, sprchových koutů, koupelnového nábytku i doplňků. Souhrnem správných rozhodnutí může být vaše levná koupelna zařízená jako od drahého bytového designera a vaši známí vám ji budou závidět. Určitě se nebojte být kreativní, osobitý přístup je mnohem víc trendy než kopírování.

Nebojte se výprodejů, hlídejte si akce

O tom, že budeme potřebovat nové umývadlo přece jen víme měsíce dopředu, není to něco, co bychom nakupovali impulzivně. Akční ceny jsou jednou z variant, jak nakoupit levně. Vyhlídnutý sprchový masážní kout nebo skříňka pod umývadlo vás tak může vyjít mnohem levněji, stačí si jen hlídat ceny daného produktu.

Jeden z internetových obchodů, kde často narazíte na zajímavé akce a výprodeje, je Levnakoupelna.cz.

Od vany po dávkovač na mýdlo

V e-shopu si nejen vyberete kompletní vybavení do koupelen, ale můžete vyzkoušet i funkci „Návrhář koupelen“ a vybrané výrobky si zkusit rozestavit tak, jak by měly vypadat v reálu. Budete mít lepší představu, jaký tvar vany se do vaší koupelny lépe hodí, kam umístit koupelnový nábytek, i jak velké umývadlo bude nejvhodnější.

Pak už se jen soustředíte na výběr vodovodní baterie k vaně i k umývadlu, promyslíte, jaké doplňky budou užitečné a zvolíte vhodné osvětlení.

Není těžké ušetřit, když víte, kde hledat kvalitu za nízké ceny. Při zařizování koupelny tedy rozhodně Levnakoupelna.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *