Levná a moderní koupelna: Jak na to?

Stavíte nebo rekonstruujete koupelnu s omezeným rozpočtem? Zařídit koupelnu tak, aby vypadala moderně a přitom příliš nezatížila vaši peněženku je možné, pokud vybíráte u správných dodavatelů. Když víte, kde nakupovat, nemusíte snižovat své nároky na kvalitu, nižší zůstanou jen náklady.

Levná koupelna nemusí být tuctová

Tak, jako drahé neznamená automaticky kvalitní, i levnější varianta nemusí být vždycky ta špatná. Například u obkladů se cena pohybuje od dvou set výše, přitom i ty levné mají velmi zajímavý moderní dekor. Stejné je to u van, sprchových koutů, koupelnového nábytku i doplňků. Souhrnem správných rozhodnutí může být vaše levná koupelna zařízená jako od drahého bytového designera a vaši známí vám ji budou závidět. Určitě se nebojte být kreativní, osobitý přístup je mnohem víc trendy než kopírování.

Nebojte se výprodejů, hlídejte si akce

O tom, že budeme potřebovat nové umývadlo přece jen víme měsíce dopředu, není to něco, co bychom nakupovali impulzivně. Akční ceny jsou jednou z variant, jak nakoupit levně. Vyhlídnutý sprchový masážní kout nebo skříňka pod umývadlo vás tak může vyjít mnohem levněji, stačí si jen hlídat ceny daného produktu.

Jeden z internetových obchodů, kde často narazíte na zajímavé akce a výprodeje, je Levnakoupelna.cz.

Od vany po dávkovač na mýdlo

V e-shopu si nejen vyberete kompletní vybavení do koupelen, ale můžete vyzkoušet i funkci „Návrhář koupelen“ a vybrané výrobky si zkusit rozestavit tak, jak by měly vypadat v reálu. Budete mít lepší představu, jaký tvar vany se do vaší koupelny lépe hodí, kam umístit koupelnový nábytek, i jak velké umývadlo bude nejvhodnější.

Pak už se jen soustředíte na výběr vodovodní baterie k vaně i k umývadlu, promyslíte, jaké doplňky budou užitečné a zvolíte vhodné osvětlení.

Není těžké ušetřit, když víte, kde hledat kvalitu za nízké ceny. Při zařizování koupelny tedy rozhodně Levnakoupelna.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *