Jakou značku odvlhčovače vzduchu vybrat?

Trápí vás vysoká vlhkost vzduchu ve vaší domácnosti? Marně zápasíte s plísněmi v rozích místností? Pořiďte si účinný odvlhčovač vzduchu a užívejte si čistého a svěžího domova.

Abyste zabránili nežádoucím škodám v domácnosti, které se mohou vyskytovat právě z důvodu vysoké vlhkosti vzduchu, zdiva nebo dalších materiálů, stačí si pořídit ten správný odvlhčovač. S jeho pomocí snížíte vlhkost tam, kde je potřeba, a zbavíte se tak jednou pro vždy nevzhledných a zdraví nebezpečných plísní.

Olimpia Splendid Aquaria Slim

Mezi nejrozšířenější odvlhčovače patří ty kompresorové. Díky chladivu a kondenzační desce se u nich rychle vysráží vzdušná vlhkost. Odvlhčovací účinek zde bývá tím větší, čím větší je rozdíl mezi teplotou nasávaného vzduchu a kondenzační deskou. Tento typ odvlhčovače je vhodné používat ve vytápěných místnostech, protože začíná pracovat až od 10°C. Typickým zástupcem je například odvlhčovač vzduchu Sinclair CFO—20N, který nabízí i internetový obchod s výmluvným názvem Vzdušín.cz. Využít jej můžete při regulaci vlhkosti vzduchu v obytných i sklepních prostorách. Výhodou tohoto přístroje je i fakt, že disponuje přídavným automatickým hygrostatem a praktickým digitálním displejem. Pokud tedy chcete zabránit vzniku plísní ve vašem bytě či domě, a žít tak ve zdravějším prostředí, je pro vás tento nadstandartní odvlhčovač vzduchu tou správnou volbou.

Poohlížíte se po praktickém odvlhčovači do koupelny, který navíc nezabere příliš mnoho místa? Zkuste odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria Slim s přídavnou funkcí filtrace vzduchu. Tento odvlhčovač vás mimo jiné zbaví i obecně známých předsudků o hlučnosti takovýchto přístrojů, která je v tomto případě snížena o 10% oproti těm klasickým.

Internetový obchod Vzdušín.cz nabízí ještě celou řadu vysoce efektivních odvlhčovačů pro zdravý život. A tak zapomeňte na různé dodatečné přípravky proti plísním, pachům či opadaným omítkám! Zatočte s nadměrnou vlhkostí vzduchu a přestaňte hledat výmluvy pro své návštěvy. Teď už se k vám všichni budou rádi vracet!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *