Beskydy a posezení u krbu

ubytování Beskydy

V zimě možnosti lyžování, sáňkování, bobování a jiných zimních radovánek. Během teplejšího období túry po vyznačených trasách, sběr lesních plodů a výhledy do nádherné přírody. Ano, to jsou Beskydy, kde jistě prožijete něco úžasného. 

Luxusní ochutnávka pohodlí

Za krásnými výhledy v Beskydech vás dovedou mnohé značené stezky, turistické a cyklistické trasy. Chaty Beskydy vám zase otevřou možnosti bydlení, o kterém se vám doposud třeba jen zdálo. Pořádné chaty mají krb, kde si užijete nejen příjemné praskání dřeva v plamenech a teplo, ale rovněž navodí neodolatelnou romantickou atmosféru. Sruby obklopené lesem vám připraví to, co potřebujete v náročném období nejvíc – klid, ticho a možnost nabrat síly díky jiným aktivitám než pracovním. Užijete si maximálního pohodlí, protože vám v interiéru nebude scházet vůbec nic. Relaxaci si užijete ve vířivce, sauně, venku posedíte u grilu s přáteli, budete se oddávat jakékoliv zábavě a nikdo vás nemusí rušit. 

Beskydy jako ideální turistický cíl

Poznávání okolí se líbí většině turistů a je určitě lepší si užívat ubytování Beskydy, odkud se dostanete na atraktivní místa. Jurkovičova rozhledna stojí na Karlově kopci v Rožnově pod Radhoštěm teprve od roku 2012, ale návrh byl vytvořen Dušanem Jurkovičem už roku 1896. Při stavbě se používaly pracovní postupy, které dnes už nejsou běžně používány. Rožnov pod Radhoštěm je poklidné městečko, kterému vévodí rozlehlý areál dřevěných chalup a stavení. Valašské muzeum v přírodě má tři hlavní prohlídkové okruhy – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina. Celoročně se pořádají různé programy, které sem nalákají ještě více návštěvníků. Oblíbená je Pekařská sobota, Velikonoce na Valašsku, Kácení máje, jarmarky, hudební festivaly, setkání lidových řezbářů nebo Anenská pouť spojená s oslavou svátku patronky Valašska svaté Anny.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *