Stavěné krby

Stavěné krby a montované krby

Portálový krb s teplovodní krbovou vložkou

Krb 0174

Krb s teplovodní krbovou vložkou KV Europa 7 s výsuvnými dvířky. Teplovodní krby umožňují vytápění celého domu z jednoho krbu a zajistí významné úspory nákladů na topení, bude-li krb často využíván. Krbová obestavba : Broušený vápenec Dordogne. Výměnou krbové vložky…

Zděný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou

krb 2141

Zděný teplovzdušný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou.  Krbová obestavba : spárovaný štípaný hořický pískovec s dubovou profilovanou římsou, přídavná lavička, parapet a překlad červené cihličky Brun-Rouge. Rozměry, doplňky a krbová obestavba dle výběru zákazníka.

Zděný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou

krb DSC02796

Teplovzdušný krb s krbovou vložkou Rio L70. Krbová obestavba : spárovaný štípaný hořický pískovec, profilovaná římsa dubová,přídavná lavička, parapet a překlad červené cihličky Brun-Rouge. Rozměry, doplňky a materiál krbové obestavby dle výběru zákazníka.

Teplovzdušný rohový zděný krb

DSC01865

Krb s teplovzdušnou krbovou vložkou Blanzek B 700, krbová obestavba spárovaný štípaný hořický pískovec s dubovou římsou a přídavnou lavičkou s dubovým záklopem, parapet a překlad červené cihličky Brun-Rouge.

Teplovzdušný zděný krb

Teplovzdušný zděný krb vzor 1105

Zděný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou Rio L700. Materiál obestavby – spárovaný štípaný hořický pískovec s broušenou pískovcovou profilovou římsou v kombinaci s prvky ze žuly African Red. Lze dodat v přímém i rohovém provedení.

Zděný krb ve dřevěném obkladu

Krb 2144

Zděný krb ve dřevěném obkladu, krbová vložka STUV 21 SF s rámováním, vestavba do připravené niky. Moderní zděný krb s krbovou vložkou – teplovzdušný krb umožňující vytápění jedné i více místností a pater teplým vzduchem. Lze dodat v přímém i…