Teplovzdušný rohový zděný krb

Krb s teplovzdušnou krbovou vložkou Blanzek B 700, krbová obestavba spárovaný štípaný hořický pískovec s dubovou římsou a přídavnou lavičkou s dubovým záklopem, parapet a překlad červené cihličky Brun-Rouge.

Rozměry, doplňky a materiál krbové obestavby dle výběru zákazníka. Zobrazený krb umožňuje teplovzdušné vytápění jedné až několika místností a pater.  Krb lze osadit i krbovou vložkou s teplovodním výměníkem (teplovodní krb) , případně vybavit přídavným materiálem pro zvýšení schopnosti akumulace tepla (akumulační krb).

Cena zobrazeného modelu 96.100 Kč (vč. DPH 20%)

Cena každého vyráběného kusu krbu je závislá na několika parametrech a odráží skutečnou potřebu práce a materiálu v konkrétní instalaci. Každý krb je originálem. Požádajte o bezplatnou nabídku a cenový odhad odesláním poptávkového dotazníku – náš odborník na krby Vás bude kontaktovat, zjistí Vaše představy a stavební dispozice a poskytne Vám reálnou cenovou nabídku včetně časových možností realizace Vašeho krbu, který může vycházet ze zobrazeného modelu, anebo jej můžeme individuálně navrhnout podle Vašich potřeb a představ.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *