Originální sprchové dveře

Sháníte praktické a designové dveře do svého sprchového koutu? Chcete, aby skvěle zapadly do interiéru vaší koupelny a dotvořily její intimní kouzlo? Vsaďte na některé z vysoce estetických a zároveň finančně nenáročných sprchových dveří od společnosti Wellmall.

Pokud chcete sprchové dveře přesně na míru, můžete vybírat mezi těmi klasickými otevíracími, anebo si zvolit dveře posuvné, shrnovací či zalamovací. Každé z nich si skvěle poradí s přítomností nik ve vaší koupelně. Posazení dveří do niky zvětší prostor vašeho sprchového koutu, na kterém rovněž hodně ušetříte.

zalamovací dveře

Sprchové dveře otevírací jsou klasikou a patří k těm nejpraktičtějším, přičemž model Zeta můžete díky teleskopickým profilům namontovat do montážního otvoru o velikosti 98 – 122 cm, čímž se skvěle dokáží přizpůsobit nice ve vaší koupelně. Otevírají se směrem do sprchového koutu a navíc jsou ještě vybaveny čirým bezpečnostním sklem.

Sprchové dveře zalamovací jsou správnou volbou pro ty z vás, kdo potřebují jednoduše a prakticky vyřešit vstup do vyzděného sprchového koutu. Opět jsou velice variabilní, a tak si bez problémů můžete nastavit i jejich šířku. Vyplněné jsou čirým sklem, které zabraňuje nežádoucímu usazování vodního kamene.

Velmi oblíbenými se mezi zákazníky staly i praktické shrnovací dveře, z nichž si lze pořídit vysoce efektní model Marte. Do niky je opět můžete použít ve variabilní šířce. Nespornou výhodou takových dveří je jejich nenáročnost na prostor a snadná montáž. Pokud byste navíc chtěli tyto dveře výškově upravit, společnost WellMall vám vaše přání hravě vyplní.

A nebo preferujete spíše posuvné sprchové dveře? I ty si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova. Opět šetří místo a, stejně jako další sortiment nabízený společností Wellmall, i vaše finance. Tato společnost si pro vás totiž připravila celou řadu slev, které opravdu stojí za to využít. Tak šťastnou ruku při vašem výběru!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *