Originální sprchové dveře

Sháníte praktické a designové dveře do svého sprchového koutu? Chcete, aby skvěle zapadly do interiéru vaší koupelny a dotvořily její intimní kouzlo? Vsaďte na některé z vysoce estetických a zároveň finančně nenáročných sprchových dveří od společnosti Wellmall.

Pokud chcete sprchové dveře přesně na míru, můžete vybírat mezi těmi klasickými otevíracími, anebo si zvolit dveře posuvné, shrnovací či zalamovací. Každé z nich si skvěle poradí s přítomností nik ve vaší koupelně. Posazení dveří do niky zvětší prostor vašeho sprchového koutu, na kterém rovněž hodně ušetříte.

zalamovací dveře

Sprchové dveře otevírací jsou klasikou a patří k těm nejpraktičtějším, přičemž model Zeta můžete díky teleskopickým profilům namontovat do montážního otvoru o velikosti 98 – 122 cm, čímž se skvěle dokáží přizpůsobit nice ve vaší koupelně. Otevírají se směrem do sprchového koutu a navíc jsou ještě vybaveny čirým bezpečnostním sklem.

Sprchové dveře zalamovací jsou správnou volbou pro ty z vás, kdo potřebují jednoduše a prakticky vyřešit vstup do vyzděného sprchového koutu. Opět jsou velice variabilní, a tak si bez problémů můžete nastavit i jejich šířku. Vyplněné jsou čirým sklem, které zabraňuje nežádoucímu usazování vodního kamene.

Velmi oblíbenými se mezi zákazníky staly i praktické shrnovací dveře, z nichž si lze pořídit vysoce efektní model Marte. Do niky je opět můžete použít ve variabilní šířce. Nespornou výhodou takových dveří je jejich nenáročnost na prostor a snadná montáž. Pokud byste navíc chtěli tyto dveře výškově upravit, společnost WellMall vám vaše přání hravě vyplní.

A nebo preferujete spíše posuvné sprchové dveře? I ty si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova. Opět šetří místo a, stejně jako další sortiment nabízený společností Wellmall, i vaše finance. Tato společnost si pro vás totiž připravila celou řadu slev, které opravdu stojí za to využít. Tak šťastnou ruku při vašem výběru!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *