Zděný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou

Zděný teplovzdušný krb s teplovzdušnou krbovou vložkou.  Krbová obestavba : spárovaný štípaný hořický pískovec s dubovou profilovanou římsou, přídavná lavička, parapet a překlad červené cihličky Brun-Rouge. Rozměry, doplňky a krbová obestavba dle výběru zákazníka.

Výměnou krbové vložky je možné krb postavit jako teplovodní s napojením na teplovodní vytápění. Doplněním krbu o akumulační materiál lze krb koncipovat jako akumulační krb se schopností dlouhodobého vydávání sálavého tepla po vyhasnutí ohniště.

Cena zobrazeného modelu 125.680 Kč (vč. DPH 20%)

Cena každého vyráběného kusu zděného krbu je závislá na několika parametrech a odráží skutečnou potřebu práce a materiálu v konkrétní instalaci. Každý krb je originálem. Požádajte o bezplatnou nabídku a cenový odhad odesláním poptávkového dotazníku – náš odborník na teplovzdušné krby Vás bude kontaktovat, zjistí Vaše představy a stavební dispozice a poskytne Vám reálnou cenovou nabídku včetně časových možností realizace Vašeho krbu, který může vycházet ze zobrazeného modelu, anebo jej můžeme individuálně navrhnout podle Vašich potřeb a představ.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *